Poznejte nás

Cestovní kancelář Sally Tours byla založena v roce 1992 s cílem poskytovat komplexní služby na poli skupinových akcí – firemních zájezdů, setkání obchodních partnerů a školních sportovních kurzů. V současnosti ale nabízíme mnohem více: od široké nabídky vlastního katalogu jak pro individuální, tak i skupinovou klientelu až po pořádání firemních akcí na míru.

Zaměřujeme se na lyžařské zájezdy a skupinové akce

Největší prostor v naší nabídce mají zimní zájezdy do Itálie, Francie, Rakouska a Švýcarska, ani v létě však nezahálíme a nabízíme celou řadu zajímavých destinací. Zákazník je u nás na prvním místě – jedno zda se jedná o velkou firmu nebo jednotlivce. Spokojený klient je naše priorita.

Cestovní kancelář Sally Tours je pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona číslo 159/99 Sb. Pojistná smlouva, kterou máme uzavřenou u pojišťovny UNIQUA, a. s., je platná pro období od 1. srpna 2013 do 31. července 2014. Toto pojištění zaručuje zákazníkům zajištění návratu a vrácení již zaplacené částky v případě, že se zájezd neuskutečnil.

Našich služeb využívají přední společnosti a instituce

Již několik let úspěšně spolupracujeme s cestovní kanceláří Sally Tours při realizaci zimních i letních firemních zájezdů. Velmi si ceníme profesionálního přístupu, vstřícnosti a flexibility pracovníků kanceláře, stejně jako jejich příkladné komunikace. Sally Tours se pro nás stala synonymem bezchybných služeb.

— Ing. Hana Vondrášková, ČEVAK, a. s.

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte osobně

telefon+420 387 318 990

adresaKlavíkova 14, 370 04 České Budějovice


Jsme vám plně k dispozici každý pracovní den
od 9 do 17 hodin (v pátek do 15 hodin).

Těšíme se na vaší návštěvu, zprávu nebo zavolání!

Cestovní kancelář Mgr. Luděk Salčák – Sally Tours, Klavíkova 14, 370 04 České Budějovice, +420 387 318 990.   sally@sallytours.cz

Všechna práva vyhrazena. Grafický návrh Jan Junek, vývoj Přemek Vysoký, fotografie Swiss-Image.ch.